Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi Kartı Taksitlendirmede Kurumsal Güven

Kredi kartı taksitlendirme işlemini kullananların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İşlemin basit, kısa, formalitesiz ve yasal olması kullanıcıları memnun etmektedir. Taksitlendirme yapmadan önce hesaplama yapınız böylelikle işlem için gereken kullanılabilir limit bilgisini, aylık taksitlerinizi ve toplam ödemenizi görürsünüz. Kredi kartı taksitlendirme sektöründe kurumsal güven ve düşük oranlar bizi anlatan en iyi unsurlardır.

 

Kredi Kartı Taksitlendirme En Kolayı

Kredi Kartı Taksitlendirme ile Rahatlayın

Kredi kartını önceden almak zor idi. Şimdi almak kolay ödemek zor oldu. Bankaların takibine giren diğer adı ile kara listeye girenlerin oranı gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumun tek çözümü ise kredi kartı taksitlendirme yapmaktır. Değilse kredi kartı borcu keseye olduğu kadar insan sağlığına psikolojik yönden olumsuz etki yapmaktadır.

Kredi kartınız için taksitlendirme yapmak borçları toplu ödemeye çalışmaktan hem daha kolay hem de daha az masraflıdır. Daha kolay olması; kredi kartı taksitlendirme yapılmadığında toplam borcu tek seferde ödemeye çalışmak aile bütçesini ciddi anlamda sıkıntıya sokacaktır. Daha az masraflı olması ise bu taksitlendirmeyi yapmayan bir kişinin toplu ödeme yapmadığı takdirde takibe düşmemesinin tek yolu asgari olarak ifade edilen ödenmesi gereken en az miktarı ödemektir. Bu durumda ise asgariden kalan miktara faiz binecek ve borç sürekli yerinde saymaya devam edecek dolayısıyla kredi kartı taksitlendirme yapmayan kişiye sıkıntı vermeye devam edecektir. Bu durumda en kolay çıkar yol bir kart taksitlendirme şirketinden yardım almaktır.

Sayılarla Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi Kartı Taksitlendirme ile Kazançlısınız

Kredi kartı taksitlendirme sayesinde kredi kartı borçları büyük bir yük olmaktan çıkıyor. Kredi kartınızın borçlarını ödemekte zorlanıyor ve sadece asgarisini ödüyorsanız kendinize çok büyük kötülük yapıyorsunuz. Çünkü kredi kartı taksitlendirme yaparak asgari olarak yaptığınız ödemeden kat kat fazla kâra geçebilirsiniz.

Kısaca şöyle izah edebiliriz. 1.000TL kart borcu olan birisi asgarisini ödediği takdirde yüzde 5 faiz ödemek zorunda kalacaktır ve 1.000TL’yi asgarileri ile ödemeye kalkan birisi borcunu bir yılda 600TL fark ödeyerek kapayabilecektir. Bu tablo iyimser bir tablodur. Kredi kartını asgariyi ödedikten sonra kullanmaya devam eder ve borcunu sürekli aynı seviyelerde tutarsa bu durumda borç hiç bitmeyecektir. Hâlbuki kredi kartı borcu taksitlendirme yaparak borcunu az bir komisyon karşılığında ve banka onayı ile yasal yollardan istediği gibi taksit yaparak kapatabilecektir. Aynı şekilde kart taksitlendirme yapan birinin ödeyeceği fark ise sadece bir yılda 120TL civarındadır. Bu miktar ise faizle karşı karşıya getirildiğinde alınan komisyon hiçbir şeydir.

Comments are closed.

Subscribe to Kredi Kartı Taksitlendirme com.tr »

I heart FeedBurner